Siliä

Siliä on vuorovaikutustoimisto, joka uskoo kohtaamisten ja vuorovaikutuksen voimaan verkossa. Jos asiakkaasi ovat digitaalisesti läsnä, mikset sinäkin olisi?

Ota rohkeasti yhteyttä, niin jutellaan lisää!

Hanna Liimatainen
hanna@silia.fi
050 537 0515

Tiia Hamro-Drotz
tiia@silia.fi
044 016 9249

Johanna Hytönen
johanna@silia.fi
040 167 9885

Sara Miesmaa
sara@silia.fi
045 651 8406

Jenna Ojala
jenna@silia.fi
050 522 4053

Paula Äijänen
paula@silia.fi
050 911 4115